הפרוייקטים שלנו

פרויקט לדוגמא

דירה ברחוב רד"ק

יש משהו קסום בלשפץ דירה שממקוממת באזור בעל משמעות לאומית והיסטורית. מי שמכיר את רחוב רד"ק שבשכונת רחביה היוקרתית בירושלים יודע שמדובר באחד הרחובות היפים ביותר בעיר. זהו רחוב שקט וירוק מול בית הנשיא שהשנים והעולם המודרני כמעט ולא נגעו בו. הבתים באזור ידועים בייחודיות שלהם ומשום שכך, כקבלן המבצע של הפרויקט, למרות שבמהלך השיפוץ שינינו לחלוטין את החללים הפנימיים בדירה חשוב היה לנו לשמור על ייחודיות הבניין מבחוץ וממש לא לגעת.

את העבודה ביצענו ללקוחות חוזרים שהחליטו לקנות דירה חדשה ולהתאים אותה לצרכים שלהם. העבודה כללה הוצאה לפועל של שיפוץ דירה טוטאלי שכלל בין היתר החלפת תשתיות, גופי תאורה, חידושי צבע, חיפוי, ריצוף ועבודה אנשי מקצוע, ספקים וקבלני משנה רבים.

גם מסדרון מוסיף המון

שיפוץ הכניסה לדירה

ללא ספק האתגר הראשון בדירה הזו היה להפוך מסדרון כניסה צר ואנמי לאלמנט חם, מזמין ומלא בסטייל שיגרום לכך שכל מי שנכנס אל הדירה יתרשם מאפקט עיצובי שינתב את תשומת הלב אל החללים המשפחתיים שייפתחו בפניו.

על פי דרישות האדריכל והמעצב היינו צריכים לשנות את החלל לחלוטין. חיפינו את קיר הכניסה כולו בעץ עם אלמנטים מעוצבים בהתאמה אישית, התקנו דלתות נסתרות שכמעט ולא ניתן להבחין בהן, בנינו נישה פינתית דקורטיבית וביצענו הנמכות תקרה מיוחדות עם ספוטים שמשולבת בהם גם תאורה עליונה.

הנמכות התקרה שימשו להסתרה של מערכת אוורור מתקדמת מבית היוצר של "אגם מערכות מיזוג אויר" ויצרו חיבור טבעי בין חלל הכניסה לשאר החללים המרכזיים של הדירה.

 

מרהיב ופונקציונאלי

שיפוץ המטבח

האדריכל והמעצב חיפשו דרכים ליצירת מטבח מתוכנן היטב שיהווה חלק בלתי נפרד מההתנהלות היומיומית של המשפחה. הם רצו ליצור חלל שהוא גם מרהיב וגם פונקציונאלי, כזה שייתן תחושת ריווח וישרת את הקו העיצובי הכללי שנבחר לשיפוץ הדירה. כקבלן המבצע היינו צריכים להוציא אל הפועל את הוויז'ן המורכב שהיה להם ולעבוד בצורה מדויקת להפליא כך שהתוצאה תהיה מושלמת.

משום שהמטבח הוא לא גדול היינו צריכים ליישם באופן מחושב ומוקפד במיוחד את הרעיון האדריכלי שכלל פתרונות פרקטיים לאחסון ועבודה. המטבח נבנה כחלל ארוך וצר של שני פסים מקבילים כאשר האחד צמוד לקיר ומלא בארונות אחסון והשני נמצא במרכז החלל ומהווה יחידה עיצובית המחברת בין המטבח לבין הסלון, פינת האוכל ושאר חלקי הבית.

ביצענו עבודה מורכבת ומוקפדת בהתאם לתכנון האדריכלי-עיצובי המשלבת יחד פורמייקה ועץ בצורה הרמונית ואסתטית. בנינו פינת ישיבה גבוהה עם כסאות בר וגופי תאורה תלויים ומעוצבים שיאפשרו למשפחה ולאורחים ליהנות משהות משותפת ונעימה במטבח בזמן הבישול או תוך כדי אירוח. התקנו עבודות נגרות בהזמנה מיוחדת של הנגר יוני שילה שכללו עמודי עץ מחופים עם נישה עיצובית הנפתחים לארונות אחסון גדולים שמוסיפים המון בבחינת אסתטיקה ופרקטיקה.

ביצענו עבודה מדויקת במיוחד עד לפינישים הקטנים שהאדריכל רצה והוספנו פס תאורה מתחת לארונות שהתקבל כמו עורק שהוא גם עיצובי וגם פרקטי המאיר את כל משטחי העבודה ומשתלב עם הגוונים הלבנים שנבחרו לעיצוב. העבודה בקווים נקיים, התאורה המיוחדת והגוונים הלבנים שמחזירים אור – כל אלה יוצרים אשליה של חלל גדול יותר כך שהתוצאה הסופית שהתקבלה היא חלל מרהיב של מטבח פתוח בעיצוב מודרני, צעיר, נקי, סטרילי ובעיקר מאוד אלגנטי שפשוט תענוג להיכנס אליו.

קווים נקיים, תאורה ומרחב

שיפוץ פינת האוכל והסלון

מאחר ופינת האוכל היא ללא חלונות, האדריכל בחר לשלב בה קווים נקיים ותאורה עדינה ומרוככת שמתכתבת עם החומרים והצבעים שבחלל. על פי הדרישות שלו ביצענו עבודה מורכבת ומוקפדת במיוחד תוך שמירה על מינימליזם שמצד אחד מעצים את הנוכחות של שולחן האוכל המיוחד של המשפחה ומצד שני יוצר תחושה קלילה מרווחת ומוארת.

בהתאם לתכנית האדריכלית בסלון עצמו סגרנו מרפסת שיש לה גג חשמלי שנפתח לסוכה. סגירת המרפסת הרחיבה את שטח הפנים של הדירה כך שנוצרה תחושה מרווחת לאזורים המשפחתיים. חיפינו את הרצפה באריחי שיש גדולים שנותנים מראה יוקרתי ומוסיפים עוד יותר לתחושת הריווח והוספנו באזור לא שגרתי דלת מעוצבת עשויה משילוב של עץ וזכוכית לבנה שמובילה לחלל עבודה ולימודים. הדלת המעוצבת לא מכבידה על הסלון אלה שומרת על הקו האלגנטי של הבית כולו כולל הרהיטים המיוחדים שמשרים אווירה מרתקת ושונה.

מקלחות עם אופי וסטייל

שיפוץ חדרי האמבטיה

בדירה הזו היו שלושה חדרי אמבטיה והאדריכל בחר לעבוד איתם כך שכל חדר יקבל את האופי המיוחד והשונה שלו. במקלחת אחת ביצענו חיפוי של הקירות בקרמיקה בהירה בגוון טבעי עד התקרה, יצרנו מקלחון גדול ומרווח עם נישות למוצרי הטיפוח והתקנו ארון גדול ומעוצב לאחסון. הפרדה מעניינת שנוצרה בין אזור הנוחיות למקלחת עצמה העצימה עוד יותר את תחושת הריווח בחלל כך שהתקבלה מקלחת בהירה שרחוקה מלהיות סטנדרטית.

בחדר הרחצה השני האדריכל רצה ליצור אופי שונה לחלוטין ולכן בהתאם לתכניות שנתן ביצענו עבודה משולבת שכללה חיפוי של הקירות באריחים גדולים בגוון אפור עם נגיעות קלות של זהב, התקנת אביזרים וארונות אחסון בצבע לא סטנדרטי שהשתלבו עם האריחים ועבודות העץ והשיש. התוצאה הסופית שהתקבלה היא חדר רחצה בעיצוב יוקרתי אלגנטי ומתוחכם שהוא דרמטי ומרגיע באותה המידה.

בחדר הרחצה השלישי, האדריכל רצה "לשחק" עם שלושה סוגים שונים של אריחים לחיפוי הקירות כדי ליצור לחלל "אישיות" מורכבת אבל מיוחדת במינה שלא ניתן להתעלם ממנה. גם כאן בהתאם לבקשותיו ועל פי התכנון האדריכלי-עיצובי, בנינו נישות למוצרי הטיפוח בקיר, התקנו דלתות אמבטיה מזכוכית וחיפינו את הקירות באריחים שונים. קיר אחד חיפינו באריחים בצבע נטרלי, קיר אחר חיפינו באריחים מיוחדים עם צורות גיאומטריות ששולבו גם בתוך הנישה שבאמבטיה על קיר שחופה בקרמיקה שונה לחלוטין כך שנוצר "שיח" בין הקירות.

בנוסף, התקנו אביזרים וארונות אחסון בצבע לבן שנותנים "מקום" לחיפויים השונים והוספנו ארונות מראה גדולים שיצרו משחק מיוחד, מעניין וצעיר של גוונים, דפוסים וטקסטורות. בחדר הרחצה הזה הוצאנו לפועל תכנון מורכב מאוד המשלב חומרים שונים ודורש דיוק מוחלט וביצוע ברמת גימור גבוהה במיוחד.

בעבודה על הדירה הזו היינו צריכים "לנצח" על תזמורת מורכבת של הרבה אנשי מקצוע. הפרויקט דרש מאתנו גמישות מחשבתית, דיוק וירידה לפרטים הקטנים ביותר. במהלך השיפוץ עצמו נעשו הרבה שינויים ואין ספק שהדירה הזו עברה מהפך מוחלט. על פי דרישות האדריכל ביצענו שיפוץ מורכב ומדויק במיוחד עם שמירה על יחסים נכונים בין החומרים בחללים השונים. הדבר שהפך את הפרויקט הזה לעוד יותר ייחודי ומעניין היו השינויים הקונסטרוקטיביים שעשינו שהשתלבו באופן מושלם עם הקו העיצובי של השיפוץ והעשירו את החללים החדשים.

אנחנו שמחים שהלקוחות בחרו לחזור אלינו ונתנו בנו אמון פעם נוספת ומאושרים על התוצאה שהתקבלה. אם גם אתם מתכננים שיפוץ טוטאלי לדירה, לבית או למשרד נשמח לעמוד לרשותכם!

פרוייקטים נוספים

שיפוץ דירה באוסישקין

שיפוץ דירה של 160 מ"ר הממוקמת ברחוב אוסישקין הוותיק בלב לבה של שכונת רחביה היוקרתית בירושלים. הלקוח, זוג שהתגורר הרבה שנים ברובע היהודי והחליט שהגיע

קראו עוד »

שיפוץ משרדים

חברת ג'רוסלם יו פנתה אלינו כדי שנבנה עבורה משרדים בנכס חדש שהיא רכשה בירושלים. שיפוץ המשרדים כלל תכנית מפורטת ומאתגרת משום שהיינו צריכים לחבר שתי

קראו עוד »

מגדלי עמוס במודיעין

לפעמים העבודה שאנחנו עושים לא רק שמצליחה לרגש את הלקוחות שלנו אלא היא אפילו עולה על כל הציפיות שהיו להם כשהתחלנו את התהליך. זה קורה

קראו עוד »

מה אומרים עלינו

דילוג לתוכן