הפרוייקטים שלנו

מגדלי עמוס במודיעין

פרויקט לדוגמא

לפעמים העבודה שאנחנו עושים לא רק שמצליחה לרגש את הלקוחות שלנו אלא היא אפילו עולה על כל הציפיות שהיו להם כשהתחלנו את התהליך. זה קורה לנו לא מעט וזה קרה לנו שוב עם משפחה ממודיעין של לקוחות חוזרים, שלפני כעשר (10) שנים עשינו להם שיפוץ חלקי של בריקים ועבודות גבס בסלון.

"יצא יותר טוב ממה שיכולתי לדמיין!" כתבה לנו הלקוחה בהתרגשות אחרי שיפוץ הדירה הנוכחי.

דירת חמישה חדרים, 115 מ"ר במגדלים של ככר עמוס במודיעין. המשפחה פנתה אלינו שנשפץ חלקים נוספים בדירה שלא שופצו בעבר ובכלל שנעזור להם לעצב, לגבש סגנון ולהתחדש קצת. הפרויקט כלל תכנון וביצוע, ניהול ועיצוב של שיפוץ אמבטיות, עבודות בגבס, החלפת חזיתות במטבח, החלפת גופי תאורה ועוד. סך הכל כמעט שיפוץ טוטאלי לדירה, אבל חיכתה לנו הפתעה…

מחלל כביסה נסתר למשרד חלומי

אחד הדברים המיוחדים בפרויקט הזה היה החופש שקבלנו מהלקוחות לבצע שינוי של ייעוד לחללים בדירה.

אחרי שיחה שקיימנו עם המשפחה לגבי הצרכים החדשים שלהם (בכל זאת, לא ראינו אותם עשר שנים), הבנו שגם ההורים וגם הילדים עובדים ולומדים מהבית ושיש מצוקה של עמדות עבודה וזום. כל משפחה ישראלית מכירה את הסצנריו הזה.. ולכן כבר בתחילת העבודה היה ברור שנהיה חייבים למצוא פתרון יצירתי שיעזור להם.

זמן קצר אחרי שהתחלנו את השיפוץ גילינו חללים של מסתור כביסה ואזור שרות של המזגן שהיו לא מנוצלים והחלטנו להפוך אותם למשרד קטן חמוד ואינטימי אבל לא פחות חשוב גם מואר, נעים ומאוורר, שבו יוכלו בני המשפחה ללמוד, לעבוד, לשחק או פשוט להירגע וליהנות מקצת פרטיות.

בנינו פינה יפה עם מדפי עץ מעוצבים ויצרנו למשפחה סביבת עבודה נעימה ונוחה בסגנון נקי ומודרני. שמרנו על מראה פשוט ואלגנטי שמשרה תחושה של התכנסות, צניעות ורוגע עם שולחן כתיבה גדול שמספק את כל מרחב הלמידה הנחוץ.

כששיפוץ מאפשר לשדרג למשפחה את נראות הבית זה משהו אחד אבל כששיפוץ מאפשר לנו לשדרג למשפחה את איכות החיים ואת האינטראקציה ביניהם בחיי היומיום זה כבר משהו אחר לגמרי. המשפחה הייתה מאושרת מהשינוי ואהבה כל כך את הרעיון שהשיפוץ עצמו הפך לממש מרגש עבורנו.

אורבני, שיק וסטייל

דירות במגדלים בדרך כלל מתוכננות ומעוצבות כך שיתאימו למכנה משותף של קהל רחב ולכן לא תמצאו בהםLayout  מרשים או חשיבה יצירתית במיוחד כשזה נוגע לחללים, לעיצוב או לאסתטיקה. לכן, כשאנחנו ניגשים לפרויקט, ובעיקר בדירות מהסוג הזה, חשוב לנו "לצאת" מהמונוטוניות ולייצר עבור הלקוחות שלנו את הבית הייחודי והמושלם עבורם.

במקלחות למשל הפכנו עיצוב תפל וחסר "אישיות" למודרני עם סטייל יוקרתי שהוא בו בזמן גם צנוע נעים והרמוני. חיפינו את הקירות באריחים מיוחדים, בנינו נישות והתקנו תאורה שהשתלבה עם אביזרים בגוון זהוב נחושתי שהלקוחה בחרה שהעצימו את הטוטאל לוק.

משחקים של עץ, שיש, זכוכית ותאורה נכונה הוסיפו עניין ויזואלי שביחד עם הנישות והמדפים ושאר הטיפולים הקוסמטיים הנוספים שעשינו אפשרו לנו להביא מראה מודרני צעיר ורענן לדירה. התאורה החדשה והמרקמים הנעימים עובדים ביחד וגורמים לחלל להרגיש מואר, מאוורר ומסביר פנים.

במטבח ביצענו החלפה של חזיתות עם הנגר יוני שילה, חיפוי קיר שעשינו מעל הכיריים ומתחת לקולט האדים הפך לפריט אמנותי בפני עצמו שמושך תשומת לב רבה. החיפוי משתלב עם ארונית עץ מעוצבת ומלאת אופי ושניהם נותנים "אתנחתא וויזואלית" ומוסיפים למטבח מודרניות ושיק.

בפרויקט עמדנו במספר אתגרים. הראשון היה להמשיך את הקו העיצובי שהתחלנו בו לפני עשר (10) שנים ללא שיבחינו בכך. השני, נתינת מענה לצרכים מוגדרים מראש והכרחיים שהדירה במתכונתה הישנה פשוט לא נתנה להם מענה, ולבסוף שינוי פונקציונאלי של החללים.

אנחנו שמחים שהלקוחות בחרו לחזור אלינו ונתנו בנו אמון פעם נוספת ומאושרים על התוצאה שיצאה ועל התגובות שקבלנו. לתכנן לבצע ולנהל עבורכם פרויקט שבסופו תקבלו את בית החלומות שלכם זו התשוקה הכי גדולה שלנו.

אנחנו נהיה שם אתכם לכל אורך הדרך. כל מה שאתם צריכים לעשות זה צעד אחד קטן

פרוייקטים נוספים

שיפוץ דירה בעיר העתיקה

הפרויקט הזה בהחלט היה אחד המיוחדים שעשינו. לא בכל יום מקבלים הזדמנות לשפץ שיפוץ טוטאלי דירה מלאת אופי בעיר העתיקה של ירושלים. כמי שכבר שנים

קראו עוד »

פרויקט לדוגמא

יש משהו קסום בלשפץ דירה שממקוממת באזור בעל משמעות לאומית והיסטורית. מי שמכיר את רחוב רד"ק שבשכונת רחביה היוקרתית בירושלים יודע שמדובר באחד הרחובות היפים

קראו עוד »

שיפוץ דירה באוסישקין

שיפוץ דירה של 160 מ"ר הממוקמת ברחוב אוסישקין הוותיק בלב לבה של שכונת רחביה היוקרתית בירושלים. הלקוח, זוג שהתגורר הרבה שנים ברובע היהודי והחליט שהגיע

קראו עוד »

מה אומרים עלינו

דילוג לתוכן