אודות

חברת ע.לויץ שיפוצים ובניה בע"מ מתמחה בעיצוב תכנון וביצוע עבודות בנייה ושיפוצים ללקוחות פרטיים ומוסדיים בארץ,
כולל לקוחות בעלי נכסים בישראל המתגוררים בחו"ל. לחברה ניסיון רב בשיפוץ חללי פנים וחוץ לדירות,
בתים פרטיים ומשרדים, תוספות בנייה, בנייה והרחבה של מרפסות, עבודת ריצוף, עבודות חשמל, אינסטלציה ועוד.  

כשאנחנו מתחילים לתכנן ולעצב בית אנחנו קודם כל חושבים על האנשים שגרים בו.

כל הצוות

מבחינתנו אין משהו חשוב יותר מכם – הלקוחות שלנו. אנחנו כאן בכדי לתת לכם את הכי טוב שתוכלו לקבל ואנחנו נעשה הכל כדי שתהיו מרוצים. יחד אתכם נעצב את בית החלומות שלכם! נחשוב על פתרונות יצירתיים, נזהה את הסגנון שמדבר אליכם ואת השפה העיצובית שלכם, נמצא דרכים מתוחכמות ליצירת חללי אחסון והכנסת אור טבעי וניצור מכלול שלם של מרקמים וטקסטורות שיגרמו לכם להרגיש בבית.

כל פרויקט חדש הוא הזדמנות מבחינתנו להכיר אתכם ואת הצרכים שלכם טוב יותר, ולהקדיש מחשבה עמוקה בתכנון נכון של החללים השונים. ניקח בחשבון את הדרישות העיקריות והבסיסיות ביותר שלכם ונקדיש תשומת לב רבה גם לפרטים הכי קטנים שיכולים לעשות הבדל גדול ואפילו לסייע לכם להשביח את הנכס את הכל נעשה עם האהבה והתשוקה שיש לנו למה שאנחנו עושים.

 

כל פרויקט שאנחנו לוקחים על עצמינו מנוהל מההתחלה ועד הסוף על ידי צוות נאמן ומקצועי של מומחים בעלי תודעת שירות גבוהה במיוחד, כולל אינסטלטור מורשה וחשמלאי מוסמך שמלווה אתכם לאורך כל התהליך. אנחנו עובדים עם קבלני משנה אמינים שאנו מכירים באופן אישי המלווים אותנו מאז שהתחלנו את דרכינו או שפגשנו בדרך, שמספקים לנו שירות מעולה לאורך השנים. השירותים שלנו כוללים ייעוץ ומתן פתרונות עיצוב, רכישת חומרים, פיקוח, ניהול דוח התקדמות ובניית תקציב עם עלות מפורטת לאורך כל תקופת הפרויקט. 

אנחנו לא מתפשרים על איכות החומרים, שואפים למצוינות ומאמינים שיש לנו מחויבות לספק לכם תוצר סופי בסטנדרט גימור גבוהה במיוחד תוך כדי שאנחנו מעניקים לכם שירות מקצועי, יחס אישי ומלווים אתכם כמו משפחה לכל אורך הדרך.

אנחנו מזמינים אתכם להיות עוד לקוח מרוצה –דברו איתנו >>

הצוות

עמיחי לויץ
מנכ"ל ומייסד

בן 38, נשוי ואב גאה לארבע בנות, מתגורר במודיעין, בעל ניסיון של למעלה מ – 15 שנה בתחום השיפוצים, דובר אנגלית שפת אם. בעברו היה שותף באחת מחברות האינסטלציה והשיפוצים הגדולות והמוצלחות בירושלים 'משען לויץ אינסטלציה ושיפוצים בע"מ' עד לשלב שבו החליטו השותפים להפריד את שני התחומים – שיפוצים ואינסטלציה – כאשר כל אחד לוקח את התחום שהוא אוהב וטוב בו. עמיחי שהתמחה בתחום השיפוצים פנה לדרך עצמאית והקים את חברת 'ע.לויץ שיפוצים ובניה בע"מ'.

עמיחי מאמין בלתת לכל לקוח יחס אישי חם ומשפחתי, את השירות המקצועי הטוב והאמין ביותר ותמיד עם חיוך על הפנים. "אני אוהב להגשים ללקוחות שלי את החלומות שלהם והופך את חוויית השיפוץ מדבר מלחיץ לדבר כיף ורגוע", "לקוח מרוצה זה הדבר הכי חשוב לי בעסק!"

ארי קולקר
מנהל פרויקטים

ארי הוא איש השטח שלנו. הוא בן 36, נשוי ואב גאה לארבעה ילדים, מתגורר בירושלים, דובר אנגלית שפת אם. ארי עלה לישראל מניו-יורק שם בנה פרויקטים בקנה מידה גדול וקטן עוד כשהיה נער והרבה לפני שהצטרף לצוות של ע.לויץ. בעברו ניהל פרויקטים בחברת
Electra M&E  המתמחה בפרויקטים בקנה מידה גדול בישראל (סינמה סיטי ותחנת הרכבת). ארי תורם רבות, מתנדב ותומך בשני נושאים הקרובים אל לבו – חיילים בודדים וחינוך לציונות. כיום ארי משלב את התשוקה שלו לפיתוח ישראל עם האהבה שלו לבניית פרויקטים מורכבים והוא מנהל את כל הפרויקטים שלנו מההתחלה ועד הסוף.

דניאל נוסבאום
חשמלאי מוסמך

בן 28, נשוי, מתגורר בירושלים, בעל תעודת חשמלאי מוסמך עם 6 שנות ניסיון בתחום, דובר אנגלית שפת אם. דניאל אוהב להוציא את המקסימום מכל סיטואציה וליהנות מכל דבר שהוא מחליט לעשות. הוא דקדקן, קפדן, פדנט שחשוב לו לעמוד בזמנים. עושה בעיקר קומפלטים ומערכות חשמל לדירות.

מה אומרים עלינו