הפרוייקטים שלנו

שיפוץ משרדים

מפנימייה למשרדי חברה

חברת ג'רוסלם יו פנתה אלינו כדי שנבנה עבורה משרדים בנכס חדש שהיא רכשה בירושלים. שיפוץ המשרדים כלל תכנית מפורטת ומאתגרת משום שהיינו צריכים לחבר שתי דירות ישנות (ששימשו בעבר כחדרי פנימייה בישיבה) ולהפוך אותן למשרד גדול ומרווח המכיל 40 עמדות מחשבים, חדר ישיבות ואת כל שאר חללי השירותים שמשרד גדול צריך. אם זה לא מספיק, החברה הציבה בפנינו אתגר נוסף – היינו צריכים לסיים את השיפוץ תוך 3 חודשים. לא יותר.

ביטלנו דלתות עם בניית אבן, סגרנו מרפסות, הזזנו פתחים, הורדנו עמודים, בנינו מדרגות, התקנו מערכת חשמל ותקשורת מורכבת במיוחד, שברנו בטון בין הקומות לבניית גלריה, חילקנו מחדש את החללים באמצעות עבודות גבס ואפילו בנינו חדר הנקה לעובדות. הבאנו צוות ענק שעבד בחריצות והצלחנו לסיים את השיפוץ לפני הזמן! תוך חודשיים ושלושה שבועות.

אז עמדנו מול נכס שהיינו צריכים לשנות לחלוטין את מהות ותפקוד המבנה שלו ולהתאים אותו לצרכים של חברה גדולה. החברה רצתה משרדים עם עיצוב רענן וצעיר שיש בו הרבה צבעים מדליקים שיכניסו חיות למקום וייצרו סביבת עבודה נעימה ונוחה שתעלה את רמת התפקוד והמוטיבציה ותגרום לעובדים להרגיש "בבית" ועל הדרך גם תיצור ללקוחות שמגיעים לבקר במשרד רושם ראשוני שאין שני לו.

נישות מיוחדות ועבודות צבע מדליקות

שיפצנו את המשרד בטרנד עכשווי שמשקף את המגמות הקיימות כיום בעולם, השתמשנו בנישות הטבעיות של המבנה ליצירת מרחבי עבודה ועמדות מחשבים. שילבנו צבעים בוהקים כמו כחול, צהוב וכתום נועז שמשתלבים יפה עם האבן הירושלמית של הקירות, את הרצפה חיפינו באריחים דמויי עץ בהיר יחסית שנותנים "מקום" לצבעים העזים שבחרנו לקירות, האריחים מגדילים את החלל ומעניקים למשרד כולו מראה איכותי שהוא גם צעיר ורענן. בתכנון החללים רצינו שתיווצר לעובדים סביבת עבודה שמתחשבת בהם – מעין אופן ספייס שיש בו נישות שמאפשרות פרטיות.

מבואת הכניסה

מבואת הכניסה מאופיינת בבחירות סולידיות של אפור, כחול וכתום עם רצפה מעץ בהיר. חלל המבואה יוצר תחושה של מסדרון ביתי עם ספה לנוחיות המבקרים והעובדים והמטרה שלו ליצור אזור "מזמין" שגם מתפקד כמעין חלל התקהלות. גם כאן רצינו ליצור תחושה נעימה של משרד צעיר ורענן, שלקוחות ירגישו בסביבה בטוחה ומוגנת והעובדים ירגישו בו בבית.

 

מיקום ערוצי התקשורת

משום שהיינו צריכים לשנות לחלוטין את הפונקציונאליות של המבנה שהפך מחדרי פנימייה של ישיבה למשרדים של חברה, ביצענו חשיבת עומק בתכנון החללים והתשתיות, מיקמנו מחדש את מערכות התקשורת השונות כמו קווי החשמל, הטלפון והאינטרנט שחיוניים לפעילות השוטפת והתקינה של כל משרד. ביצענו עבודות בנייה בגבס שדרכם העברנו חוטים, תשתיות ואת קווי הטלפון והחשמל דרך תעלות מיוחדות בתוך הקירות ובנישות נסתרות שבסופו של דבר גם תרמו לעיצוב.

חדר הישיבות

את חדר הישיבות חיפינו בפרקט בגוון כהה שיצר הבדלה כמעט בלתי מורגשת אבל נדרשת בין חדר הישיבות לבין שאר אזורי המשרד. את הקירות צבענו בפסים עבים של שחור ואפור ששימשו אותנו פרקטית להטמעת הציוד המשרדי בחלל וגם התקבלו יפה עם חיפוי הפרקט הכהה. הרהיטים שבחדר הם מודולריים ויאפשרו לחברה לבצע שינויים או להתחדש בעתיד במידה וההנהלה או העובדים יראו בכך צורך.

שיפוץ משרדים – למה אנחנו

אנחנו חושבים יחד אתכם, מנהלים ומבצעים בפועל את כל מה שנדרש מבחינתכם עבור שיפוץ משרדים. אנחנו עוזרים לכם לתכנן ולקבוע מה בדיוק צריך לעשות וכמה שטח העסק שלכם צריך כדי להצליח. אנחנו נעשה את כל המאמצים הנדרשים על מנת להבטיח שנעמוד בלוחות הזמנים שהוצבו ושהפרויקט שלכם יושלם עד לפרטים הקטנים ביותר ברמת גימור גבוהה במיוחד עם המוצרים, החומרים והמתודולוגיות הטובות ביותר הקיימות כיום בשוק.

השירות שלנו לשיפוץ משרדים כולל חשיבה אסטרטגית, תכנון וביצוע לצד ניהול רכש ופתרונות עיצוב. אנחנו נעמוד בלוחות הזמנים שהוצבו לפרויקט והוא יושלם עד לפרטים הקטנים ביותר ברמת גימור גבוהה במיוחד עם המוצרים, החומרים והמתודולוגיות הטובות ביותר הקיימות כיום בשוק. עם הידע והניסיון שצברנו ניצור עבורכם סביבת עבודה אופטימלית.

מתלבטים? צריכים עזרה?

צרו איתנו קשר לקביעת פגישה ללא תשלום

 

 

פרוייקטים נוספים

פינת אוכל

שיפוץ דירה בקטמון

אחד הרגעים המרגשים ביותר הוא להיכנס לדירה חדשה ועוד יותר אם היא לא בהכרח חדשה אלה פשוט שופצה מהיסוד באופן מרשים במיוחד בעיצובו של האדריכל

קראו עוד »

פרויקט לדוגמא

יש משהו קסום בלשפץ דירה שממקוממת באזור בעל משמעות לאומית והיסטורית. מי שמכיר את רחוב רד"ק שבשכונת רחביה היוקרתית בירושלים יודע שמדובר באחד הרחובות היפים

קראו עוד »

שיפוץ משרדים

חברת ג'רוסלם יו פנתה אלינו כדי שנבנה עבורה משרדים בנכס חדש שהיא רכשה בירושלים. שיפוץ המשרדים כלל תכנית מפורטת ומאתגרת משום שהיינו צריכים לחבר שתי

קראו עוד »

מה אומרים עלינו

דילוג לתוכן