השירותים שלנו

אנחנו מומחים בשיפוץ, חידוש ובנייה של בתים פרטיים, דירות ומשרדים בכל גודל. עומדים בלוחות זמנים, מספקים עבודה איכותית ברמת גימור גבוהה במיוחד ויודעים כיצד להתאים את התכנון והעיצוב לצרכים של הלקוחות שלנו ולתקציב העומד ברשותם. לאחרונה הטמענו בחברה את השימוש במערכת Monday – פלטפורמה חדשנית לניהול פרויקטים ומשימות המאפשרת לנו כצוות לבצע את העבודה השוטפת על הפרויקטים באופן חלק ויעיל ובשקיפות מלאה עם כל מה שקורה מסביב. בחרתם ע. לויץ? אלו רק חלק מהשירותים שתקבלו

בחרתם ע. לויץ? אלו רק חלק מההטבות והשירותים שתקבלו :

ליווי אישי לכל פרויקט


אנחנו מלווים את הלקוחות שלנו לאורך כל הדרך במענה על כל שאלה או דילמה שצצה לאורך התקדמות הפרויקט. אנחנו מציעים פתרונות, מאפשרים להתייעץ וחושבים ביחד. אנחנו מקדישים זמן רב ללקוחות שלנו וזמינים עבורם בכל עת.

שיפוץ ועיצוב בית או דירה קומפלט

חשוב לנו להכיר אתכם, להבין את הצרכים שלכם ובהתאם לכך לתכנן את הפרויקט. נבנה ביחד תקציב מפורט, נקבע לוחות זמנים ונצא לדרך. מבחינתנו, כלקוחות אתם שותפים מלאים בפרויקט ולכן נעדכן אתכם בכל שלב לגבי ההתקדמות שלנו, כך שתוכלו לעבור את התהליך כשאתם רגועים ונהנים ממנו.

עבודה עם אדריכל ומעצב פנים

לפעמים כשמבצעים שיפוץ קומפלט יש חשיבות עצומה לבחירת אדריכל או מעצב טוב ולכן בכל פרויקט, נחליט ביחד עם הלקוח האם לשלב אדריכל או מעצב. נוכל להמליץ על אנשי מקצוע מצוינים שעבדנו איתם בעבר וסומכים עליהם לביצוע העבודה, וגם נשמח ותמיד נהיה פתוחים לעבוד עם אדריכלים ומעצבים חדשים שהלקוחות שלנו מעוניינים לעבוד איתם.

דוחות ודיווחי התקדמות שבועיים

אנחנו חושבים על כל הפרטים הקטנים ומכינים ללקוחות שלנו דיווחים לגבי מה תהיה עלות הפרויקט עם כתב כמויות ותוכניות מפורטות. אנחנו מוודאים שהלקוחות שלנו ידעו בדיוק מה קורה בכל שלב של השיפוץ באמצעות דוחות שבועיים.

שקיפות מלאה ובדיקות איכות

כל תהליך השיפוץ מתחילתו ועד סופו, כולל כל הפינישים האחרונים להשלמת העבודה ולריצוי הלקוחות שלנו מנוהלים בשקיפות מלאה. תמיד בכל שלב ושלב של ההתקדמות בתהליך השיפוץ, נבדוק את איכות וטיב העבודה שנעשתה.

שיפוץ ועיצוב חדרי אמבטיה

נשקיע זמן ומחשבה כך שחדר הרחצה יהיה פרקטי, אסתטי ומרשים במיוחד. נמצא את הדרך האינטליגנטית ביותר ליצירת תחושת מרחב, נחשוב על פתרונות אכסון יצירתיים, נחליף תשתית אינסטלציה, ניצור נישות יפות, ספסלים או מדפים ונשלב פתרונות חימום מתקדמים.

חומרים באיכות גבוהה

תמיד נשתמש בחומרים באיכות גבוהה במיוחד בעלי יתרון מובהק שיהיו עמידים לאורך זמן. לקוחות שעברו איתנו שיפוץ מספרים שגם אחרי שנים הם עדיין מרגישים שהם נכנסים לבית חדש בכל פעם.

עבודות ריצוף וחיפוי

ריצוף פורצלן, גרניט, חיפויי עץ, פרקט, פסיפס ועבודות אבן מיוחדות. אפשר להיות יצירתיים כי יש המון הברקות אדריכליות ועיצוביות והתחום משגשג ופורח. יודעים לעבוד עם כל הגדלים, לבצע פינישים מיוחדים, פינות גרונג מקצועיות, חיפויי קיר דקורטיביים לסלון ולעבוד עם רובה אפוקסי.

מקסום חללים

נשתמש בפתרונות יצירתיים לתכנון החלל למקסימום שימוש על די בניית נישות, שימוש באביזרים מיוחדים, פתרונות חימום מכל הסוגים, אריחים בכל הגדלים, פסיפסים, שילוב של שיש פינות עם אלמנטים איכותיים או גרונגים מדויקים.

עמידה בלוחות זמנים

אנחנו עומדים בלוחות הזמנים שנקבעו ותמיד משקיעים את הזמן בשיפורים ובדיוקים מינוריים כי מבחינתנו העבודה לא נגמרה עד שהיא באמת נגמרה ואנחנו לא עוזבים לקוח עד שהוא מרוצה. אנחנו אפילו מבקשים מהלקוח להכין רשימה (אם יש) של דברים שמפריעים לו או שהוא רוצה להוסיף או לשנות וחוזרים כחודש לאחר סיום העבודה לביצוע סבב תיקונים ורק אז לוקחים את שאר התשלום.

המדריך לשיפוץ הבית

עבודות ריצוף וחיפוי

שיפוץ חדרי אמבטיה

חדר האמבטיה – כמה קטן ככה גדול בכל פעם שניגשים לפרויקט של שיפוץ חדרי אמבטיה הדבר החשוב ביותר הוא תכנון נכון של החלל. המטרה שלנו

קראו עוד »

עבודות גבס ייחודיות

חשוב לנו תמיד לתכנן ולעצב את החללים בצורה חכמה ולמקסם את הפוטנציאל המרחבי של השטחים שיש לנו לעבוד איתם. אנחנו מגישים ללקוחות שלנו שירות מלא

קראו עוד »

הפרוייקטים שלנו

פרויקט לדוגמא

יש משהו קסום בלשפץ דירה שממקוממת באזור בעל משמעות לאומית והיסטורית. מי שמכיר את רחוב רד"ק שבשכונת רחביה היוקרתית בירושלים יודע שמדובר באחד הרחובות היפים

קראו עוד »

שיפוץ משרדים

חברת ג'רוסלם יו פנתה אלינו כדי שנבנה עבורה משרדים בנכס חדש שהיא רכשה בירושלים. שיפוץ המשרדים כלל תכנית מפורטת ומאתגרת משום שהיינו צריכים לחבר שתי

קראו עוד »

מגדלי עמוס במודיעין

לפעמים העבודה שאנחנו עושים לא רק שמצליחה לרגש את הלקוחות שלנו אלא היא אפילו עולה על כל הציפיות שהיו להם כשהתחלנו את התהליך. זה קורה

קראו עוד »